Výsledky

Základní část 2016/2017

  Tým Z V P Skóre Body
1. Sokol BK Chrudim 20 15 5 1447 : 1292 35
2. AŠ Mladá Boleslav 20 14 6 1622 : 1344 34
3. Lions J. Hradec B 20 14 6 1612 : 1470 34
4. Sokol Kutná Hora 20 11 9 1612 : 1599 31
5. BK Přelouč 20 11 9 1505 : 1497 31
6. Wolves Radotín 20 10 10 1522 : 1408 30
7. BK Brandýs n.L. 20 10 10 1435 : 1363 30
8. Sokol Vyšehrad 20 10 10 1359 : 1415 30
9. Basket Poděbrady 20 10 10 1395 : 1463 30
10. BK Vysoká n.L. 20 8 12 1478 : 1501 28
11. Sokol Písek B 20 4 16 1490 : 1696 24
12. Loko Trutnov 20 3 17 1229 : 1658 23

Výsledky našeho týmu

20 Loko Trutnov - AŠ Mladá Boleslav 60:68
19 Loko Trutnov - BK Brandýs n.L. 57:100
18 Loko Trutnov - Basket Poděbrady 54:80
17 Loko Trutnov - Sokol Kutná Hora 69:80
16 Sokol Písek B - Loko Trutnov 98:57
15 Lions J. Hradec B - Loko Trutnov 85:67
14 Loko Trutnov - Sokol Vyšehrad 61:66
13 Loko Trutnov - Wolves Radotín 74:73
12 Loko Trutnov - BK Vysoká n.L. 60:84
11 Loko Trutnov - Sokol BK Chrudim 49:73
10 Loko Trutnov - BK Přelouč 66:94
9 BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov 99:60
8 AŠ Mladá Boleslav - Loko Trutnov 103:68
7 Sokol Kutná Hora - Loko Trutnov 85:69
6 Basket Poděbrady - Loko Trutnov 64:72
5 Loko Trutnov - Lions J. Hradec B 51:59
4 Loko Trutnov - Sokol Písek B 68:67
3 Wolves Radotín - Loko Trutnov 109:59
2 Sokol Vyšehrad - Loko Trutnov 86:52
1 BK Vysoká n.L. - Loko Trutnov 85:56

Výsledky všech týmů

20
BK Vysoká n.L. - BK Brandýs n.L. 78:87
Loko Trutnov - AŠ Mladá Boleslav 60:68
Sokol BK Chrudim - Sokol Kutná Hora 93:71
Basket Poděbrady - BK Přelouč 60:72
Lions J. Hradec B - Wolves Radotín 67:63
Sokol Písek B - Sokol Vyšehrad 61:68
19
Loko Trutnov - BK Brandýs n.L. 57:100
BK Vysoká n.L. - AŠ Mladá Boleslav 63:45
Basket Poděbrady - Sokol BK Chrudim 62:70
Sokol Kutná Hora - BK Přelouč 79:71
Sokol Písek B - Wolves Radotín 74:81
Lions J. Hradec B - Sokol Vyšehrad 76:69
18
BK Brandýs n.L. - Wolves Radotín 82:58
AŠ Mladá Boleslav - Sokol Vyšehrad 71:51
Sokol BK Chrudim - Lions J. Hradec B 81:79
BK Přelouč - Sokol Písek B 90:61
BK Vysoká n.L. - Sokol Kutná Hora 68:79
Loko Trutnov - Basket Poděbrady 54:80
17
AŠ Mladá Boleslav - Wolves Radotín 90:67
BK Brandýs n.L. - Sokol Vyšehrad 79:66
BK Přelouč - Lions J. Hradec B 65:93
Sokol BK Chrudim - Sokol Písek B 77:62
Loko Trutnov - Sokol Kutná Hora 69:80
BK Vysoká n.L. - Basket Poděbrady 77:84
16
Sokol Kutná Hora - BK Brandýs n.L. 86:65
Basket Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav 59:95
Lions J. Hradec B - BK Vysoká n.L. 107:65
Sokol Písek B - Loko Trutnov 98:57
Wolves Radotín - Sokol BK Chrudim 69:79
Sokol Vyšehrad - BK Přelouč 110:74
15
Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 65:77
Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav 80:110
Sokol Písek B - BK Vysoká n.L. 89:83
Lions J. Hradec B - Loko Trutnov 85:67
Sokol Vyšehrad - Sokol BK Chrudim 74:66
Wolves Radotín - BK Přelouč 91:64
14
BK Brandýs n.L. - Sokol BK Chrudim 63:81
AŠ Mladá Boleslav - BK Přelouč 83:48
BK Vysoká n.L. - Wolves Radotín 55:76
Loko Trutnov - Sokol Vyšehrad 61:66
Sokol Kutná Hora - Lions J. Hradec B 89:69
Basket Poděbrady - Sokol Písek B 85:58
13
AŠ Mladá Boleslav - Sokol BK Chrudim 79:69
BK Brandýs n.L. - BK Přelouč 70:82
Loko Trutnov - Wolves Radotín 74:73
BK Vysoká n.L. - Sokol Vyšehrad 72:63
Basket Poděbrady - Lions J. Hradec B 62:55
Sokol Kutná Hora - Sokol Písek B 119:82
12
BK Přelouč - Sokol BK Chrudim 61:77
Sokol Vyšehrad - Wolves Radotín 64:88
Sokol Písek B - Lions J. Hradec B 80:89
Basket Poděbrady - Sokol Kutná Hora 86:54
Loko Trutnov - BK Vysoká n.L. 60:84
AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L. 84:56
11
Lions J. Hradec B - AŠ Mladá Boleslav 97:83
Sokol Písek B - BK Brandýs n.L. 60:87
Sokol Kutná Hora - Sokol Vyšehrad 84:90
Basket Poděbrady - Wolves Radotín 81:75
BK Vysoká n.L. - BK Přelouč 62:79
Loko Trutnov - Sokol BK Chrudim 49:73
10
Lions J. Hradec B - BK Brandýs n.L. 54:67
Sokol Písek B - AŠ Mladá Boleslav 100:124
Sokol Kutná Hora - Wolves Radotín 59:81
Basket Poděbrady - Sokol Vyšehrad 71:58
BK Vysoká n.L. - Sokol BK Chrudim 52:77
Loko Trutnov - BK Přelouč 66:94
9
BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov 99:60
AŠ Mladá Boleslav - BK Vysoká n.L. 80:70
Sokol BK Chrudim - Basket Poděbrady 52:60
BK Přelouč - Sokol Kutná Hora 85:72
Wolves Radotín - Sokol Písek B 98:67
Sokol Vyšehrad - Lions J. Hradec B 69:85
8
BK Brandýs n.L. - BK Vysoká n.L. 69:77
AŠ Mladá Boleslav - Loko Trutnov 103:68
Sokol Kutná Hora - Sokol BK Chrudim 93:66
BK Přelouč - Basket Poděbrady 81:59
Wolves Radotín - Lions J. Hradec B 78:92
Sokol Vyšehrad - Sokol Písek B 72:66
7
Wolves Radotín - AŠ Mladá Boleslav 73:53
Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n.L. 60:56
Lions J. Hradec B - BK Přelouč 79:85
Sokol Písek B - Sokol BK Chrudim 58:83
Sokol Kutná Hora - Loko Trutnov 85:69
Basket Poděbrady - BK Vysoká n.L. 55:102
6
Wolves Radotín - BK Brandýs n.L. 65:64
Sokol Vyšehrad - AŠ Mladá Boleslav 62:79
Lions J. Hradec B - Sokol BK Chrudim 81:73
Sokol Písek B - BK Přelouč 98:86
Sokol Kutná Hora - BK Vysoká n.L. 84:76
Basket Poděbrady - Loko Trutnov 64:72
5
BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady 74:77
AŠ Mladá Boleslav - Sokol Kutná Hora 99:66
BK Vysoká n.L. - Sokol Písek B 79:72
Loko Trutnov - Lions J. Hradec B 51:59
Sokol BK Chrudim - Sokol Vyšehrad 60:58
BK Přelouč - Wolves Radotín 79:65
4
BK Brandýs n.L. - Sokol Kutná Hora 67:86
AŠ Mladá Boleslav - Basket Poděbrady 101:56
BK Vysoká n.L. - Lions J. Hradec B 95:90
Loko Trutnov - Sokol Písek B 68:67
Sokol BK Chrudim - Wolves Radotín 70:66
BK Přelouč - Sokol Vyšehrad 89:45
3
Sokol BK Chrudim - AŠ Mladá Boleslav 62:55
BK Přelouč - BK Brandýs n.L. 64:72
Wolves Radotín - Loko Trutnov 109:59
Sokol Vyšehrad - BK Vysoká n.L. 65:63
Lions J. Hradec B - Basket Poděbrady 88:72
Sokol Písek B - Sokol Kutná Hora 93:86
2
Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L. 58:41
BK Přelouč - AŠ Mladá Boleslav 77:75
Wolves Radotín - BK Vysoká n.L. 84:72
Sokol Vyšehrad - Loko Trutnov 86:52
Lions J. Hradec B - Sokol Kutná Hora 82:73
Sokol Písek B - Basket Poděbrady 61:79
1
Sokol BK Chrudim - BK Přelouč 80:59
Wolves Radotín - Sokol Vyšehrad 62:63
Lions J. Hradec B - Sokol Písek B 85:83
Sokol Kutná Hora - Basket Poděbrady 87:78
BK Vysoká n.L. - Loko Trutnov 85:56
BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav 60:45

Pozvánka

neděle 22.1 v 10:00 

Sokol Sršni Písek "B" - BK LOKO Trutnov

rozpis zápasů

Aktuálně

Porážka na hřišti Jindřichova Hradce "B" 85:67

Tabulka

1. Sokol BK Chrudim 35
2. AŠ Mladá Boleslav 34
3. Lions J. Hradec B 34
4. Sokol Kutná Hora 31
5. BK Přelouč 31
6. Wolves Radotín 30
7. BK Brandýs n.L. 30
8. Sokol Vyšehrad 30
9. Basket Poděbrady 30
10. BK Vysoká n.L. 28
11. Sokol Písek B 24
12. Loko Trutnov 23

celá tabulka

rss

Novinky  |  Soupiska  |  Rozpis zápasů  |  Výsledky  |  Statistiky  |  Tréninky  |  Pokutník  |  Fotogalerie  |  Odkazy  |  Kontakty  |  Vzkazník