Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

01. kolo 10.12.2016 BK Vysoká n.L. - Loko Trutnov
02. kolo 01.10.2016 Sokol Vyšehrad - Loko Trutnov
03. kolo 02.10.2016 Wolves Radotín - Loko Trutnov
04. kolo 15.10.2016 Loko Trutnov - Sokol Písek B
05. kolo 16.10.2016 Loko Trutnov - Lions J. Hradec B
06. kolo 29.10.2016 Basket Poděbrady - Loko Trutnov
07. kolo 30.10.2016 Sokol Kutná Hora - Loko Trutnov
08. kolo 12.11.2016 AŠ Mladá Boleslav - Loko Trutnov
09. kolo 13.11.2016 BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov
10. kolo 26.11.2016 Loko Trutnov - BK Přelouč
11. kolo 27.11.2016 Loko Trutnov - Sokol BK Chrudim
12. kolo 11.12.2016 Loko Trutnov - BK Vysoká n.L.
13. kolo 07.01.2017 Loko Trutnov - Wolves Radotín
14. kolo 08.01.2017 Loko Trutnov - Sokol Vyšehrad
15. kolo 21.01.2017 Lions J. Hradec B - Loko Trutnov
16. kolo 22.01.2017 Sokol Písek B - Loko Trutnov
17. kolo 04.02.2017 Loko Trutnov - Sokol Kutná Hora
18. kolo 05.02.2017 Loko Trutnov - Basket Poděbrady
19. kolo 18.02.2017 Loko Trutnov - BK Brandýs n.L.
20. kolo 19.02.2017 Loko Trutnov - AŠ Mladá Boleslav
21. kolo 04.03.2017 Sokol BK Chrudim - Loko Trutnov
22. kolo 05.03.2017 BK Přelouč - Loko Trutnov

Zápasy všech týmů

1. kolo
10.12.2016 Sokol BK Chrudim - BK Přelouč
10.12.2016 Wolves Radotín - Sokol Vyšehrad
10.12.2016 Lions J. Hradec B - Sokol Písek B
10.12.2016 Sokol Kutná Hora - Basket Poděbrady
10.12.2016 BK Vysoká n.L. - Loko Trutnov
10.12.2016 BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav
2. kolo
01.10.2016 Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L.
01.10.2016 BK Přelouč - AŠ Mladá Boleslav
01.10.2016 Wolves Radotín - BK Vysoká n.L.
01.10.2016 Sokol Vyšehrad - Loko Trutnov
01.10.2016 Lions J. Hradec B - Sokol Kutná Hora
01.10.2016 Sokol Písek B - Basket Poděbrady
3. kolo
02.10.2016 Sokol BK Chrudim - AŠ Mladá Boleslav
02.10.2016 BK Přelouč - BK Brandýs n.L.
02.10.2016 Wolves Radotín - Loko Trutnov
02.10.2016 Sokol Vyšehrad - BK Vysoká n.L.
02.10.2016 Lions J. Hradec B - Basket Poděbrady
02.10.2016 Sokol Písek B - Sokol Kutná Hora
4. kolo
15.10.2016 BK Brandýs n.L. - Sokol Kutná Hora
15.10.2016 AŠ Mladá Boleslav - Basket Poděbrady
15.10.2016 BK Vysoká n.L. - Lions J. Hradec B
15.10.2016 Loko Trutnov - Sokol Písek B
15.10.2016 Sokol BK Chrudim - Wolves Radotín
15.10.2016 BK Přelouč - Sokol Vyšehrad
5. kolo
16.10.2016 BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady
16.10.2016 AŠ Mladá Boleslav - Sokol Kutná Hora
16.10.2016 BK Vysoká n.L. - Sokol Písek B
16.10.2016 Loko Trutnov - Lions J. Hradec B
16.10.2016 Sokol BK Chrudim - Sokol Vyšehrad
16.10.2016 BK Přelouč - Wolves Radotín
6. kolo
29.10.2016 Wolves Radotín - BK Brandýs n.L.
29.10.2016 Sokol Vyšehrad - AŠ Mladá Boleslav
29.10.2016 Lions J. Hradec B - Sokol BK Chrudim
29.10.2016 Sokol Písek B - BK Přelouč
29.10.2016 Sokol Kutná Hora - BK Vysoká n.L.
29.10.2016 Basket Poděbrady - Loko Trutnov
7. kolo
30.10.2016 Wolves Radotín - AŠ Mladá Boleslav
30.10.2016 Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n.L.
30.10.2016 Lions J. Hradec B - BK Přelouč
30.10.2016 Sokol Písek B - Sokol BK Chrudim
30.10.2016 Sokol Kutná Hora - Loko Trutnov
30.10.2016 Basket Poděbrady - BK Vysoká n.L.
8. kolo
12.11.2016 BK Brandýs n.L. - BK Vysoká n.L.
12.11.2016 AŠ Mladá Boleslav - Loko Trutnov
12.11.2016 Sokol Kutná Hora - Sokol BK Chrudim
12.11.2016 BK Přelouč - Basket Poděbrady
12.11.2016 Wolves Radotín - Lions J. Hradec B
12.11.2016 Sokol Vyšehrad - Sokol Písek B
9. kolo
13.11.2016 BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov
13.11.2016 AŠ Mladá Boleslav - BK Vysoká n.L.
13.11.2016 Sokol BK Chrudim - Basket Poděbrady
18.02.2017 BK Přelouč - Sokol Kutná Hora
13.11.2016 Wolves Radotín - Sokol Písek B
13.11.2016 Sokol Vyšehrad - Lions J. Hradec B
10. kolo
26.11.2016 Lions J. Hradec B - BK Brandýs n.L.
26.11.2016 Sokol Písek B - AŠ Mladá Boleslav
26.11.2016 Sokol Kutná Hora - Wolves Radotín
26.11.2016 Basket Poděbrady - Sokol Vyšehrad
26.11.2016 BK Vysoká n.L. - Sokol BK Chrudim
26.11.2016 Loko Trutnov - BK Přelouč
11. kolo
27.11.2016 Lions J. Hradec B - AŠ Mladá Boleslav
27.11.2016 Sokol Písek B - BK Brandýs n.L.
27.11.2016 Sokol Kutná Hora - Sokol Vyšehrad
27.11.2016 Basket Poděbrady - Wolves Radotín
27.11.2016 BK Vysoká n.L. - BK Přelouč
27.11.2016 Loko Trutnov - Sokol BK Chrudim
12. kolo
11.12.2016 BK Přelouč - Sokol BK Chrudim
11.12.2016 Sokol Vyšehrad - Wolves Radotín
11.12.2016 Sokol Písek B - Lions J. Hradec B
11.12.2016 Basket Poděbrady - Sokol Kutná Hora
11.12.2016 Loko Trutnov - BK Vysoká n.L.
11.12.2016 AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L.
13. kolo
07.01.2017 AŠ Mladá Boleslav - Sokol BK Chrudim
07.01.2017 BK Brandýs n.L. - BK Přelouč
07.01.2017 Loko Trutnov - Wolves Radotín
07.01.2017 BK Vysoká n.L. - Sokol Vyšehrad
07.01.2017 Basket Poděbrady - Lions J. Hradec B
07.01.2017 Sokol Kutná Hora - Sokol Písek B
14. kolo
08.01.2017 BK Brandýs n.L. - Sokol BK Chrudim
08.01.2017 AŠ Mladá Boleslav - BK Přelouč
08.01.2017 BK Vysoká n.L. - Wolves Radotín
08.01.2017 Loko Trutnov - Sokol Vyšehrad
08.01.2017 Sokol Kutná Hora - Lions J. Hradec B
08.01.2017 Basket Poděbrady - Sokol Písek B
15. kolo
21.01.2017 Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L.
21.01.2017 Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav
21.01.2017 Sokol Písek B - BK Vysoká n.L.
21.01.2017 Lions J. Hradec B - Loko Trutnov
21.01.2017 Sokol Vyšehrad - Sokol BK Chrudim
21.01.2017 Wolves Radotín - BK Přelouč
16. kolo
22.01.2017 Sokol Kutná Hora - BK Brandýs n.L.
22.01.2017 Basket Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav
22.01.2017 Lions J. Hradec B - BK Vysoká n.L.
22.01.2017 Sokol Písek B - Loko Trutnov
22.01.2017 Wolves Radotín - Sokol BK Chrudim
22.01.2017 Sokol Vyšehrad - BK Přelouč
17. kolo
04.02.2017 AŠ Mladá Boleslav - Wolves Radotín
04.02.2017 BK Brandýs n.L. - Sokol Vyšehrad
04.02.2017 BK Přelouč - Lions J. Hradec B
04.02.2017 Sokol BK Chrudim - Sokol Písek B
04.02.2017 Loko Trutnov - Sokol Kutná Hora
04.02.2017 BK Vysoká n.L. - Basket Poděbrady
18. kolo
05.02.2017 BK Brandýs n.L. - Wolves Radotín
05.02.2017 AŠ Mladá Boleslav - Sokol Vyšehrad
05.02.2017 Sokol BK Chrudim - Lions J. Hradec B
05.02.2017 BK Přelouč - Sokol Písek B
05.02.2017 BK Vysoká n.L. - Sokol Kutná Hora
05.02.2017 Loko Trutnov - Basket Poděbrady
19. kolo
18.02.2017 Loko Trutnov - BK Brandýs n.L.
18.02.2017 BK Vysoká n.L. - AŠ Mladá Boleslav
18.02.2017 Basket Poděbrady - Sokol BK Chrudim
04.12.2016 Sokol Kutná Hora - BK Přelouč
18.02.2017 Sokol Písek B - Wolves Radotín
18.02.2017 Lions J. Hradec B - Sokol Vyšehrad
20. kolo
19.02.2017 BK Vysoká n.L. - BK Brandýs n.L.
19.02.2017 Loko Trutnov - AŠ Mladá Boleslav
19.02.2017 Sokol BK Chrudim - Sokol Kutná Hora
19.02.2017 Basket Poděbrady - BK Přelouč
19.02.2017 Lions J. Hradec B - Wolves Radotín
19.02.2017 Sokol Písek B - Sokol Vyšehrad
21. kolo
04.03.2017 AŠ Mladá Boleslav - Lions J. Hradec B
04.03.2017 BK Brandýs n.L. - Sokol Písek B
28.02.2017 Sokol Vyšehrad - Sokol Kutná Hora
04.03.2017 Wolves Radotín - Basket Poděbrady
04.03.2017 BK Přelouč - BK Vysoká n.L.
04.03.2017 Sokol BK Chrudim - Loko Trutnov
22. kolo
05.03.2017 BK Brandýs n.L. - Lions J. Hradec B
05.03.2017 AŠ Mladá Boleslav - Sokol Písek B
05.03.2017 Wolves Radotín - Sokol Kutná Hora
05.03.2017 Sokol Vyšehrad - Basket Poděbrady
05.03.2017 Sokol BK Chrudim - BK Vysoká n.L.
05.03.2017 BK Přelouč - Loko Trutnov

Pozvánka

neděle 22.1 v 10:00 

Sokol Sršni Písek "B" - BK LOKO Trutnov

rozpis zápasů

Aktuálně

Porážka na hřišti Jindřichova Hradce "B" 85:67

Tabulka

1. Sokol BK Chrudim 35
2. AŠ Mladá Boleslav 34
3. Lions J. Hradec B 34
4. Sokol Kutná Hora 31
5. BK Přelouč 31
6. Wolves Radotín 30
7. BK Brandýs n.L. 30
8. Sokol Vyšehrad 30
9. Basket Poděbrady 30
10. BK Vysoká n.L. 28
11. Sokol Písek B 24
12. Loko Trutnov 23

celá tabulka

rss

Novinky  |  Soupiska  |  Rozpis zápasů  |  Výsledky  |  Statistiky  |  Tréninky  |  Pokutník  |  Fotogalerie  |  Odkazy  |  Kontakty  |  Vzkazník